Piątek, 22 Sie 2014
 
 
wypożyczenie PDF Drukuj Email

Nasza oferta do wypożyczenia to większość sukni, które mamy w salonie.

U nas stawiamy sprawę jasno i rzetelnie, rozwiewamy wszelkie wątpliwości w sposób taki aby być pomocnym w przygotowaniach do tego najważniejszego dnia w życiu.

W przypadku wypożyczenia, ważne jest jak najszybsze zarezerwowanie sukni, gdyż ich ilość jest ograniczona i nie każdą suknię można wypożyczyć dwukrotnie.

Rezerwując suknię podpisujemy umowę wypożyczenia i wpłacamy 50% ceny wypożyczenia sukni.

Cena wypożyczenia sukni wynosi 50% ceny zakupu. Ponadto w salonie należy zwykle pozostawić kaucję w wysokości 50% ceny- ale w zależności od materiału z jakiego uszyta jest suknia możemy zmniejszyć wysokość kaucji.

Około 3 tygodni przed datą ślubu odbywają się przymiarki, podczas których dopasowujemy suknię. W dniu odbioru – najczęściej w czwartek przed ślubem – suknia jest dopasowana, profesjonalnie wyczyszczona i czeka na Ciebie.

Suknię należy zwrócić na trzeci dzień roboczy po ślubie w takim stanie, w jakim jest. Ryzyko efektu czyszczenia bierzemy na siebie, a w przypadku znacznych uszkodzeń, uniemożliwiających dalsze jej użytkowanie w salonie, na miejscu wyceniamy i rozliczamy szkodę.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, jesteśmy do Waszej dyspozycji i prosimy o kontakt osobisty, via email lub telefon.